Szkolenia
Hej, fajnie że tu jesteś.
W tym miejscu chcielibyśmy Cię zaprosić na szkolenia z podstaw fotografii lub na warsztaty fotografii studyjnej dla średniozaawansowanych.
Szkolenia z fotografii studyjnej dla średniozaawansowanych.
Jeśli już trochę znasz pracę z lampami studyjnymi ale chcesz zrobić krok dalej i dowiedzieć się więcej. Chcesz poznać różne rodzaje modyfikatorów i spróbować jaki efekt można z nimi uzyskać to szkolenie jest dla Ciebie. Możemy popracować typowo w studio lub przenieść się do naszej szklarni po zmroku i tam stworzyć wspólnie piękne kadry z użyciem flesha studyjnego. Napisz do nas i dowiedz się więcej.
Szkolenia z podstaw fotografii.
Wiedza fotograficzna jest olbrzymia i dlatego, zwłaszcza na początku, trudno znaleźć w niej potrzebne zagadnienia. Wyszukać te informacje, które rzeczywiście Ci się przydadzą. Nie omijając jednak, tej kluczowej (czasami nudnej) teorii, którą każdy fotograf powinien dobrze znać, ale przede wszystkim dobrze wykorzystać. I to jest właśnie nasz cel. Przekazać Ci wiedzę w pigułce, prostym językiem. A później pokazać w praktyce jak tę wiedzę wykorzystać. Zapraszamy na szkolenie teoretyczne i praktyczne z podstaw fotografii, po którym otrzymasz certyfikat oraz specjalnie przez nas napisany e-book. Po szkoleniu na pewno pozostaniemy w kontakcie, ponieważ zawsze zapewniamy poszkoleniowe wsparcie w Twoim dalszym rozwoju.
Kontakt
Masz jakieś pytania na temat szkoleń?

    ©  ChilliStudio